Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ulet numri i rasteve në Greqi/ 9 raste të reja me Covid 19 në 24 orë

Për të dytën ditë radhazi Greqia shënon 9 raste të reja me Covid 19.

Pas një 4 ditësh ngritje me 97 raste të reja, dy ditët e fundit është shënuar numër i ulët rastesh.

Ndërkohë, ditën e sotme nuk është regjistruar asnjë viktimë nga koronavirusi në Greqi.

Nga ana tjetër, problematike dhe alarmante është situata në Ksanthi, qytetin afër kufirit më Turqinë, pasi një profesor është ndër rastet e reja dhe janë mbyllur disa shkolla ku dyshohet se mund të jetë përhapur koronavirusi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet