Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Itali/ 202 raste të reja dhe 71 viktima në 24 orët e fundit nga Covid 19

Italia vazhdon ende të ketë viktima të shkaktuara nga koronavirusi.

Në 24 orët e fundit janë shënuar 71 viktima dhe 202 raste pozitive më shumë.

Deri më sot, numri i viktimave ka arritur më 34.114.

Ndërkohë, të infektuarit deri më 235.763.

Gjithashtu, persona të shëruar nga koronavirusi në Itali janë gjithsej deri tani 169.939. Në 24 orët e fundit janë shënuar 1.293  më shumë.

Pacientë aktualë aktiv me Covid 19 në Itali janë 31.710.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet