Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arrestohet roja e sigurisë/ Fieraku harron detyrën dhe kapet “mat” duke vjedhur

Ditën e sotme, policia e Fierit ka vënë në pranga rojen e sigurisë së një kompanie për vjedhje.

Ky i fundit është kapur duke vjedhur materiale hekuri në kompaninë ku punonte si roje i sigurisë private.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Fier, ndaluan shtetasin me iniciale A. Ç., 23 vjeç, banues në Fier, punonjës i një kompanie SHPSF.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi duke qënë i planifikuar me shërbim si roje sigurie pranë një kompanie private, në fshatin Jagodinë, Fier, është kapur duke vjedhur materiale hekuri.Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme proceduriale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet