Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Raporti mjeko-ligjor i Alfred Lelës/ Meta: Dhuna dhe pamjet e turpshme nuk kishin nevojë për ekspertizë

Presidenti Ilir Meta duke ripublikuar raportin mjeko-ligjor të gazetarit Alfred Lela, ka thënë se dhuna dhe pamjet e turpshme të ditës pas shembjes së Teatrit nuk kishin nevojë për ekspertizë.

Alfred Lela publikoi ekspertizën mjeko-ligjore ku rezulton se ka shenja dhune në trup, të cilat u shkaktuan nga policët që kishin rrethuar Teatrin Kombëtar ditën e shembjes.

Po ashtu Meta veç raportit mjeko-ligjor ka postuar dhe shenjat e dhunës në trupin e Alfred Lelës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet