Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gazetarja e njohur tregon çmendurinë që bëri për Alban Skënderaj

Gazetarja dhe njëkohësisht këngëtarja Genta Hodo, e ftuar në “Mes Yjesh është pyetur që të tregonte gjënë më të çmendur që ka bërë për të realizuar një intervistë.

Genta Hodo u shpreh se:

“Gjatë verës në jug, marr vesh që ishte Alban Skënderaj që do të këndonte live atë natë në jug. Gjej numrin e menaxherit, por ai nuk po më përgjigjej. Më pas marr vesh që Albani po hante darkë diku. Shkoj atje dhe ishte me të atin, vëllain dhe i ndërpreva darken. Shkoj e përshëndes, dhe i tregua tejmase i sjellshëm se të isha unë dhe të më prishnin darkën dhe unë ja prisha darkën. Mbaroi shpejt e shpejt dhe erdhi më pas, e realizuam”

Më pas i kërkoji falje publikisht këngëtarit .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet