Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tiranë/ Po hapnin kanal, punonjësit e UKT gjejnë granatë të paplasur afër Drejtorisë së Policisë

Afër Drejtorsië së Policisë Tiranë, një granatë e paplasur është gjetur teksa punonjësit e UKT po gërmonin për një kanal.

Ditët e fundit, UKT po punon në rrugën Vangjel Furxhi në kryeqytet për të shtruar një tubacion dhe gjatë punës ësthë gjetur granata e paplasur.

Kjo granatë është gjetur pikërisht afër Drejtorisë së Policisë Tiranë dhe priten ekspertët për të bërë çmontimin e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet