Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sherr i dhunshem me karrige e shishe mes të rinjve tek ish-Blloku në Tiranë

Nje sherr fizik ka ndodhur ne zonen e bllokut ne Tirane. Personat e perfshire kane perdorur cfare kane mundur ne perballjen fizike te dhunshme e cila ka terhequr edhe vemendjen e deshmitareve te shumte.

Në videon e mëposhtme shihet një grup djemsh goditen me karrige, tavolina dhe shishe.

Pas grushteve, sherri ka degjeneruar në përdorimin e mjeteve të forta. Nuk dihen ende arsyet e këtij she rri, por pritet një njoftim nga autoritetet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet