Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rritje e madhe e të infektuarve me koronavirus në Itali, trefishi i rasteve të së enjtes

Rriten ndjeshëm rastet e reja me Covid-19 në Itali. Të premten janë 518 paciente të rinj ( 408 nga të cilët nëLombardi ) në raport me një ditë më parë.

Kjo shifer përbën thuajse me trefishin e rasteve që ishin zbuluar ditën e enjte.

Numri i viktimave ndërkohe është 85, gati i njejte me shifrën e ditës së enjte ku kishim pasur 88 viktima.

Lajmi i mirë erdhi nga të shëruarit, teksa në 24 orët e fundit 1886 persona I janë shtuar listës së atyre që kanë fituar betejen me koronavirusin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet