Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Modelja e njohur feston ditëlindjen me kërcime të shfrenuara dhe bikini

Me bikini leopard modelja me famë ndërkombëtare, ka treguar një fizik perfekt, teksa e lë veten të përfshihet në kërcime të shfrenuara buzë pishinës.

Bar Refaeli ka mbushur 35 vjeç dhe ka festuar ditëlindjen e saj me një party me mikeshat e saj.

Nuk ka munguar as torta e ditëlindjes me qirinj për Refaeli, me nuanca rozë dhe vjollcë të dekoruara me lule të freskëta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet