Modelja e njohur feston ditëlindjen me kërcime të shfrenuara dhe bikini

Showbiz
Modelja e njohur feston ditëlindjen me kërcime të shfrenuara dhe

Me bikini leopard modelja me famë ndërkombëtare, ka treguar një fizik perfekt, teksa e lë veten të përfshihet në kërcime të shfrenuara buzë pishinës.

Bar Refaeli ka mbushur 35 vjeç dhe ka festuar ditëlindjen e saj me një party me mikeshat e saj.

Nuk ka munguar as torta e ditëlindjes me qirinj për Refaeli, me nuanca rozë dhe vjollcë të dekoruara me lule të freskëta.

[gallery ids="1030986,1030987,1030988,1030989,1030990"]

ME TE LEXUARAT