Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mblidhet Këshilli Politik, ambasadorët marrin pjesë në tryezën për Reformën Zgjedhore

TIRANA
Ambasadorja amerikane Yuri Kim dhe ai i BE, Luigi Soreca dhe Bernd Borchardt do të vëzhgojnë sot mbledhjen e Këshillit Politik.

Ata janë pjesë e tryezës mes palëve politike teksa duket se sot do të ketë një konsensus.

Mbledhja është kërkuar nga vetë opozita pas një sërë takimesh nga lideri demokrat Lulzim Basha në selinë e PD.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet