Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kerkime me dron per autorin, gjendet makina e perdorur ne vrasje ne Kruje

Policia po kerkon me drone qe filmojne naten autorin e vrasjes se dy vellezerve ne Kruje.

Burimet zyrtare thane se eshte identifikuar autori i dyshuar i vrasjes së dy vëllezërve në Gramëz të Krujës.

Autori i dyshuar shtetasi R.P, 32 vjeç nga Kruja, ka thene e policia e cila njoftoi se dy Drone që filmojnë dhe në erresirë po kontrollojnë zonën

Nderkohe pas ngjarjes, eshte arritur te gjëndet makina e autorit të dyshuar të vrasjes. Automjeti u gjet te pompat e ujit në Gramëz te Krujës.

Forcat e Policisë së Krujës, DVP Durrës, FNSH e Renea jane vendosur në ndjekje të autorit ndekohe qe dyshohet se vrasja ka ndodhur për një konflikt të vjetër.

Tronditet Kruja, vriten me arme dy vellezerit 34 dhe 24 vjec

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet