Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gjendet i vdekur në banesë 33-vjeçari në Korçë, dyshohet se…

Policia lokale njoftoi se një 33-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Korçë.

Sipas burimeve te policise mesohet se viktima është identifikuar si E.ZH.

Paraprakisht policia dyshon se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrore.

rupi i pajetë është dërguar në morgun e spitalit të Korçës ku pritet t’i nënshtrohet ekspertizës së mjeko-ligjorëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet