Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bllokohet në Porto Romano një pedalon, rrezikon të mbytet, nuk dihet sa persona ka brenda

Një pedalon ka mbetur i bllokuar në det, në zonën e Porto Romanos, në Durrës, ndërsa nuk dihet ende sa persona ka brenda.

Sipas burimeve raportohet se pedaloni rrezikon të mbytet.

Mësohet se pedaloni ka kërkuar ndihmën e policisë, e cila është nisur drejt vendngjarjes për të dhënë ndihmë dhe shpëtuar personat që ndodhen në të.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet