Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Alarm për bombë pranë ambasadës ruse ne Tirane, policia: Ja cfare u gjet ne cante

Një çantë e braktisur, pranë mbasades ruse ne Tirane ka ngjallur dyshime se bëhet fjalë për alarm për bombë, e megjithatë e gjitha ka rezultuar një false.

Policia e cila rrethoi zonen dhe veproi ne vendin e ngjarjes, tha se canta kishte brenda saj rroba trupi.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.06.2020, rreth orës 15:00, në vendin e quajtur bulevardi “Bajram Curri“, në afërsi të një objekti të rëndësisë së veçantë është gjetur një çantë e dyshimtë, ngjyrë e zezë, e cila u hap nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.2, dhe në brendësi të saj kishte disa rroba trupi.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet