Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

15 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, 2 të infektuar në Kamzë në një varrim

15 raste te reja me Covid 19 janë zbuluar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Nga rastet e reja 10 janë zbuluar në Tiranë, 2 në Kamëz dhe tre në Shkodër.

Rastet në Kamëz janë konfirmuar nga pjesëmarrësit në një ceremoni mortore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet