Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e dy vellezerve ne Kruje, si filloi konflikti mes dy viktimave dhe autorit

Nje ngjarje e rende ka ndodhur në Krujë ku dy persona jane qelluar me arme dhe jane vrare.

Ngjaria ka ndodhyr në një zonë rurale disa minuta më parë dhe vëllezërit janë qëlluar me ermë duke gjetur vdekjen e menjehershme.

Policia ka bere me dije se ngjarja ndodhi ne fshatin Gramëz ndersa viktima kane mbetur shtetasit Gramoz Bardhi 34-vjeç dhe Xhentil Bardhi 24-vjeç.

Policia tha se ka identifikuar autorin e ngjarjes ndersa pista kryesore eshte ajo e vrasjes per hakmarrje pasi dy vellezerit kane pasur nje konflikt te meparshem, citon lajmifundit.al.

Dy viktimat u qëlluan për vdekje me armë zjarri nga Roland Pula, 32 vjeç, nga Kruja.

Ai ka pasur konflikte te vazhdueshme me dy vellezerit nderkohe qe mbrëmjen e djeshme mendohet të ketë pasur një zënkë mes tyre, teksa dy vëllezërit kanë qenë në kafe dhe janë kapur me fjalë me vëllain e autorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet