Videoja që ngriti dyshime, Ilda Bejleri largohet nga Top Channel?

Showbiz
Videoja që ngriti dyshime, Ilda Bejleri largohet nga Top Channel?
Një video e re që tregon rikthimin e emisionit “Procesi sportiv” në ekran ka nxitur dyshimet se moderatorja Ilda Bejleri është larguar nga Top Channel. Aty thuhet se pas tre muajsh pezullim për shkak të pándemisë do të fillojë sërish transmetimi, por do të jetë vetëm Edi Manushi, Alesia Bami dhe analistët. Në postim mungon Ilda Bejleri dhe kjo shton dyshimet e zërave që qarkulluan disa ditë më parë se do të largohet nga ky televiziv. Kujtojmë se verën e kaluar u dha fund rrugëtimit më shumë se 10-vjeçar në Digitalb. Mbetet për tu parë nëse Ilda do të mungojë tek Procesi apo jo. Disa ditë më parë, ajo deklaroi se nuk po shfaqej në ekran pasi programi ishte pezùlluar nga pándemia e korònavirusit por nuk dihet çfarë ndodhi që nuk u përfshi në postimin e Manushit.

ME TE LEXUARAT