Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vettingu fundos Kryetaren e gjykates se Kavajes, nuk justifikoi pasurine

Ka rinisur vettingu nderkohe qe Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë vendimin për gjyqtaren e Kavajës Entela Shedula duke vendosur shkarkimin e saj.

KPK ka konstatuar mungesë burimesh për justifikimin e pasurisë për gjyqtaren Shedula.

Seancat në KPK kanë rinisur sot nën masa të sigurisë dhe higjienës duke ndjekur protokolle të përcaktuara mirë për shkak të pandemisë së COVID-19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet