Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthim i fuqishëm në Vlorë, policia në vendngjarje

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Vlorë ndërsa nga informacionet paraprake mësohet se dyshohet për lëndë plasëse tritol.

Ngjarja ka ndodhur pranë rrugës Transballkanike ndërsa deri më tani nuk ka raportime për njerëz të lënduar.

Minutat në vijim pritet të ketë informacione më të detajuara për ngjarjen pasi policia është nisur drejt zonës ku ka ndodhur shpërthimi.

Zhurma që është dëgjuar ka qenë m,jaft e fortë dhe banorët e lagjes kanë dalë nga banesa të alarmauar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet