Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shperthim eksplozivi ne mes te Vlores, tronditen qytetaret, reagon policia

Policia reagoi per ngjarjen e ndodhur rreth orës 22:50 u dëgjua një shpërthim i fuqishëm në qendër të Vlorës duke krijuar panik tek qytetarët.

Ne reagimin e policisë, ku bëhet me dije se shpërthimi me eksploziv ka ndodhur në lagjen 28 nëntori.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rreth orës 22:50, në lagjen “28 Nëntori” Vlorë midis pallateve, dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël eksplozivi, ku si pasojë nuk ka asnjë person të lënduar por vetëm dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë, të cilat kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet