Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr në Krujë, goditen me sende të forta dy persona, një prej tyre transportohet tek Trauma

Një sherr me sende të forta ndodhi mbrëmjen e sotme në qytetin e Krujës.

Dy persona, të identifikuar me inicialet A.C dhe R.D., janë konfliktuar dhe goditur me sende të forta.

Për pasojë, ky i fundit është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë pasi mori plagë të rënda.

Nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore dhe cfarë ishte shkaku i debatit që kaloi në konfrontim të rëndë fizik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet