Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Foto/ Oriola Marashi shpreh simpatinë e saj për Albin Kurtin

Ditën e djeshme, Kuvendi i Kosovës votoi me 61 vota pro kryeministrin e ri Abdullah Hoti duke larguar kështu qeverinë Kurti.

Por, me sa duket kundër këtij vendimi ka qënë edhe modelja e njohur Oriola Marashi, e cila shfaqet si mbështetëse e Kurtit.

Kjo gjë vihet re nga postimi i saj në Instastory ku shihet ish-kryeministri i Kosovës Albin Kurti i rrethuar nga një zemër.

Kujtojmë që Oriola e ka shprehur gjithmonë hapur simpatinë e saj ndaj Albin Kurtit duke shprehur zhgënjimin e saj nga humbja e tij.

foto galeri

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet