Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Fabrikë droge brenda apartamentit, arrestohet 19- vjeçari shqiptar në Angli me ‘biznesin’ 30 mijë paundësh

Një 19- vjeçar shqiptar me emrin Klodian Nikoci është arrestuar në qytetin e Ipswich në Angli pasi iu zbulua në apartament një fabrikë droge.

Nikoci kultivonte me mjete të specializuara kanabis brenda dhomës së apartamentit 2+1 në Ipswich.

Ai ishte identifikuar nga komshinjtë që e kishin parë nga dritarja teksa ky biznes i paligjshëm në Britaninë e Madhe kishte një vlerë prej 30 mijë paundësh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet