Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident tek rruga “5 Maji” në Tiranë, plagoset rëndë një grua që lëvizte më këmbë

TIRANË
Një grua ka mbetur e plagosur në një aksident në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur tek kryqëzimi i rrugës “5 Majit” ku makina ka përplasur një grua, e cila ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet