Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Agron Llakaj rikthehet ne “Portokalli”, largohet Altin Basha? Si qendron e verteta

Agron Llakaj mendohet se pas 10 vitesh ka vendosur që të rikthehet në spektaklin e humorit “Portokalli”.

Burime brenda “Top Channel”, bëjnë të ditur për “Who” se Llakaj po negocion me Ben Blushin për të marrë sërish timonin e “Portokalli”.

Revista “Who” shkruan se ky lajm vjen pasi Altin Basha regjisori i këtij formati, u përfol që do të largohet me një format tjetër në “Abc News”.

Basha u shpreh se nuk ka asgjë të vërtetë për largimin e tij, por sipas “Who” zëra të ndryshëm vijojnë të thonë se ai do të ikë nga “Top Channel”.

Ka qenë viti 2010 që Agron Llakaj u largua nga “Portokallia”, nga ky emision, i cili e themeloi dhe e drejtoi për shumë vite.

Ndërkohë që për arsyet e largimit Agron Llakaj asokohe është shprehur: “Unë ofrova diçka për ndryshim, por mendimi im nuk u përqafua dhe prej momentit kur nuk prodhon më vlerë e kthehet në një lloj monotonie, mirë është që të largohesh.

Unë nuk kam pranuar ndonjëherë që të jem i varur në çengel që dikush të më lëvizë majtas apo djathtas”, u shpreh ai. Altin Basha: “Portokallia”, opozita më e mirë ndaj qeverisjes .

Aktuaisht Agron Llakaj është në krye të “Al Pazar” në “Vizion Plus” dhe kohët e fundit ka nisur emisionin e ri me aktorin e njohur Xhevahir Zeneli.

Nëse këto lajme rezultojnë të vërteta nuk i dihet se çfarë do të ndodhë me emisionet që përmendëm më lart. Na ngelet vetëm të presim një konfirmim apo një mohim nga Agron Llakaj apo Altin Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet