Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘Zgjedhorja’, mbërrijnë në rezidencën e Kim ambasadorët Soreca e Norman dhe përfaqësuesit e palëve politike

Këshilli Politik i Reformës Zgjedhore do të zhvillojë sot mbledhjen e radhës në rezidenccën e ambasadores amerikane, Yuri Kim.

Vetëm pak minuta para nisjes së mbledhjes, sipas burimeve thuhet se në rezidencë kanë mbërritur përfaqësuesi i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ambasadori britanik, Duncan Norman, dhe ambasadori i BE, Luigi Soreca.

Gjithashtu, në rezidencën e ambasadores Kim kanë mbërritur edhe deputetja Rudina Hajdari, si dhe përfaqësuesit e opozitës jashtëparlamentare, Oerd Bylykbashi e Petrit Vasili.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet