Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Votimi i qeverisë ‘Hoti’, Vetëvendosja dhe Vjosa Osmani bojkotojnë seancën e jashtëzakonshme në Kuvend

Vetëvendosja nuk merr pjesë në seancën e jashtëzakonshme në Kuvend për qeverinë e re.

Partia qeverisëse nuk ka sot asnjë deputet në Kuvend.

Por ajo që bie në sy është se Vjosa Osmani, kryeparlamentarja e cila është pjesë e LDK nuk ka drejtuar seancën në ditën kur partia e saj merr qeverinë në koalicion me AAK dhe Nisma.

Osmani i është bashkuar bojkotit të Vetëvendosjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet