Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Të tjera përgjime nga dosja e prostitucionit: “Ja mora njëzet mijë lekëshin Lulit”

Sigurohen të tjera përgjime nga dosja e grupit të prostitucionit në Rrogozhinë.

Komunikimet janë mes vajzave që ushtronin prostitucion, por edhe personave të tjerë

“Do dal njëherë andej”
“Do dalësh andej?”
“E pra të dal anej, po pres tu nuk po dal”.

Në një tjetër përgjim dëgjohet:

“Dëgjo këtu mua, merre numrin e Ruzhdiut se mu nuk më hynë”

“Çfarë?”

“Po iki një çike Kadria të marrë Anxhelën”

“Po një çikë numrin e Ruzhdies nuk ma ke shkruaj ti mua?”

“Aty e ke mi, Ruzhdiu taksi”.Në përgjimet e prokurorisë një nga vajzat thotë:

“Ja mora njëzet mijë lekëshin Lulit”.

Ndërsa numri i pa identifikuar i përgjigjet:

“Mirë, kur të vish në mal të Robit me merr në telefon”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet