Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 3 qershor 2020

Dashi
Nëse do të silleni si përherë sot, nuk do të argëtoheni aspak. Përshtatuni më shumë me fëmijët, nëse do t’ju duhet ta bëni këtë. Përpiquni të ndryshoni sadopak, pasi do të jetë në favorin tuaj.

Demi
Duhet të jeni krenarë për cilësitë tuaja, por duhet të vlerësoni edhe miqtë tuaj. Diçka e pazakontë mund të ndodhë sot në marrëdhënien tuaj romantike. Ndërsa në aspektin ekonomik, nuk parashikohen ndryshime.

Binjakët
Dita e sotme mund të shënojë nisjen e një faze aktive intelektuale në jetën tuaj. Do të jeni në kontakt me persona, prej të cilëve do të përfitoni shumë nga njohuritë e tyre. Partneri/partnerja juaj do të kërkojë tjetër komunikim nga ana juaj.

Gaforrja
Duhet të ndiqni çdo impuls për të eksploruar një aspekt të ri të karrierës tuaj. Është koha e duhur për të ecur përpara lidhur me një projekt të caktuar dhe ti vendosni gjërat në vendin e duhur. Në të kundërt, mund të humbisni një mundësi të madhe.

Luani
Ekziston një tension në rritje mes asaj çfarë ju do zemra dhe çfarë ju do mendja. Bëni kujdes! Mos lejoni intuitën t’ju verbojë.

Virgjëresha
Ndodh ndonjëherë që bisedat më të mira mund t’i zhvilloni me dikë që nuk bini dakord zakonisht. Shumë persona bien viktimë ndaj dëshirë për të dëgjuar atë që dëshirojnë. Rekomandohet të ndiqni këndvështrime të ndryshme.

Peshorja
Vlerësojini miqtë tuaj të çmuar, të cilët nuk hezitojnë asnjëherë t’ju ndihmojnë duke tejkaluar edhe limitet e tyre. Sa i përket aspektit profesional, do të jetë një ditë pa zhvillime të veçante. Bëni kujdes me shpenzimet.

Akrepi
Dikush ju ka premtuar diçka, por mos mendoni plotësisht se kjo do të realizohet. Në mënyrë që të mos lëndoheni, do të ishte mirë të mos kishit pritshmëri. Fokusohuni tek gjërat që mund të përmbushni vetë.

Shigjetari
Mos këmbëngulni më shumë seç duhet lidhur me një çështje, e cila nuk varet prej jush. Bëni durim dhe prisni momentin e duhur për të ndërhyrë. Disa persona të kësaj shenje mund të jenë në qendër të vëmendjes së dikujt që as e kishit menduar.

Bricjapi
Përpiquni ta shijoni ditën e sotme, sepse mundësitë do të jenë të shumta. Vlerësoni dhuratat që ju vijnë dhe përdorini ato. Ka gjasa të kaloni një mbrëmje romantike pranë partnerit/partneres suaj.

Ujori
Shmangni disa çështje të vështira me të cilat jeni përballur së fundmi. Përqendrohuni në gjëra më të lehta përkohësisht. Sa i përket aspektit financiar, nuk parashikohen probleme.

Peshqit
Nëse ju kërkohet mendim lidhur me një temë të caktuar, përpiquni të jeni sa më diplomatik. Dëgjoni të tjerët me vëmendje dhe përqendrohuni tek ajo çfarë ofrojnë. Mund t’ju inspirojnë për eksplorime të reja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet