Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ndërpritet takimi i ambasadorëve me anëtarët e Këshilliit Politik

TIRANE

Është ndërprerë për momentin takimi i ambasadorëve të huaj me anëtarët e Këshillit Politik.

Anëtarët e Këshillit Politik kanë dalë jashtë rezidencës së Ambasadës Amerikane.

“Anëtarët e Këshillit Politik kanë dalë nga rezidenca. Po bëjnë një pushim e do të kthehen sërish në rezidencë. në orën 20.30 minuta do të ketë nga ata një deklaratë për mediat”, shprehet gazetari Gjencaj.

Anëtarët e Këshillit Politik dhe ambasadorët e huaj në Tiranë janë duke mbajtur një mbledhje të gjatë në rezidencën e Ambasadës Amerikane për të rënë dakord për Reformën Zgjedhore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet