Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy punonjëse të Kadastrës në Durrës infektohen me koronavirus, në Krujë 2 raste të reja

Dy raste të reja kanë konfirmuar pozitiv me COVID-19 në Durrës dhe janë punonjëse në Kadastrën e këtij qyteti.

Mësohet se një prej tyre kishte të infektuar vjehrrën dhe vjehrrin, si edhe një punonjëse tjetër.

Të dyja rastet janë asimptomatike dhe janë karantinuar në shtëpi duke bërë që puna në këtë institucion të mos ndalet.

Ndërkohë, në dy raste të reja janë konfirmuar edhe në Krujë që janë kontakte të personave të infektuar

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet