Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E rëndë në Kamëz, 36-vjeçari bie nga lartësia, rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kamëz, ku një i ri ka rënë nga lartësia. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Azem Hajdari.

I dëmtuari është identifikuar me emrin Klajdi Caka, 36 vjeç, ndërsa ai ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja në fjalë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet