Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Durrës/ Furgoni përplas patrullën e policisë në Golem, vetëm dëme materiale

DURRËS- Një furgon është përplasur me patrullën e policisë në Golem. Raportohet se nuk ka të lënduar në vendngjarje, por vetëm dëme material.

Nuk dihen akoma shkaqet se përse personi që drejtonte furgonin ka humbur kontrollin duke përplasur makinën e policisë. Forcat blu ndodhen në vendngjarje për të zbardhur më shumë shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet