Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Covid 19/ Në Holandë 5.5% e popullsisë pozitive për testin serologjik

Studimi i kryer tek donatorët gjatë një muaji konkludon se në Hollandë rreth 5.5% e popullsisë është pozitive për testin serologjik për Covid-19.

Shifra është larg ideales dhe që kërkohet për imunitetin e tufës.

Gjithashtu, nga një studim i Sanquin, i cili u krye muajin e kaluar rezultoi se vetëm 3% e popullatës kishte zhvilluar antitrupa

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet