Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bylykbashi e Vasili ‘zbarkojnë’ në selinë blu, u bashkohet dhe Kryemadhi me dorë të fashuar

Pas përfundimit të takimit, Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili kanë shkuar në selinë blu ku pritet të zhvillojnë konsultimet lidhur me diskutimet e bëra gjatë 7 orë takimi në rezidencën amerikane.

Në selinë e PD pak minuta më pas ka ardhur edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

Ajo që ka rënë në sy është se Kryemadhi u shfaq me dorë të fashuar dhe probleme me ecjen, duke lënë të kuptohet se mund të ketë pësuar ndonjë incident.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet