Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Burra që dhunojnë gratë, policia arreston dy persona në Tiranë

Dy persona kanë rënë në pranga, pasi akuzohen se ushtronin dhunë ndaj bashkëshorteve së tyre.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se në flagrancë u arrestua shtetasi me inicialet E. A., 39 vjeç, pasi, për motive të dobëta dhe në prezencë të dy fëmijëve të mitur, ka dhunuar psikologjikisht bashkëshorten e tij.

Ndërkohë, specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 4 bënë arrestimin e shtetasit me inicialet F. A., 37 vjeç, sepse në rrugën “Ramazan Gaxherri”, në banesë, në mënyrë të vazhdueshme, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet