Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zgjerohet skandali/ “Doja të kapja nusen e djalit”, 15-vjeçarja e abuzuar rrëfen çfarë i tha 65-vjeçari

Në tjetër detaj tronditës është zbuluar në dëshminë e 15-vjeçares nga Babrruja, e cila u abuzua seksualisht nga një 65-vjeçar, si dhe 3 rinj, bashkëpunëtor të tij.

Në dosjen hetimore ku flet vajza, kjo e fundit ka pohuar para oficerëve të çështjes se Abas doku kishte dashur të abuzonte nusen e djalit të tij, por nuk ia kishte dalë.

“Në lidhje me bashkëshorten e shtetasit Abaz, vajza ka treguar se e ka pyetur nëse ka marrë ndonjë gocë. Sipas saj Abazi i ka treguar se ka dashur të kapë nusen e djalit, por s’ka mundur.”, thuhet në dosjen hetimore.

Kujtojmë se gjykata caktoi sot masën e sigurisë, duke lënë në burg Abas Dokun dhe 3 bashkëpunëtorët e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet