Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zbulohen 13 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen 4 pacientë

Edhe shteti fqinj i Kosovës ka shënuar rritje të numrit, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 13 raste të reja me COVID-19.

Instituti po ashtu bëri të ditur se sot janë shëruar katër pacientë nga koronavirusi, me të cilët numri i përgjithshëm i të shëruarve shkon në 847.

Kosova, gjithsej, ka identifikuar 1,123 raste me koronavirus, ndërsa 30 prej tyre kanë vdekur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet