Tronditet Durresi, 20-vjecari sirian gjendet pa jete i gjakosur ne rruge

Aktualitet
Tronditet Durresi, 20-vjecari sirian gjendet pa jete i gjakosur ne rruge

Një i ri është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Durrës. Trupi i viktimës qe mesohet se eshte nga Siria është gjetur rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës, pranë ish-hotel Vollgës.

"Në rrethana ende të paqarta është gjetur i pa jetë, një shtetas Sirian, rreth 20 vjeç, i seksit mashkull" njofton policia.

Në trupin dhe rrobat e viktimës ka njolla gjaku, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e vdekjes.

Grupi hetimor ka nisur veprimet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

ME TE LEXUARAT