Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Spanja për të dytën ditë radhazi asnjë viktimë nga COVID-19, por rriten rastet e reja

SPANJE

Spanja, një ndër vendet europiane më të goditura nga pandemia e koronavirusit, sjell lajmin më të mirë të ditëve të fundit.

Për të dytën ditë radhazi në Spanjë nuk ka asnjë vdekje nga Covid-19 kanë bërë të ditur Autoritetet shëndetësore në vend.

Deri tani në Spanjë janë regjistuar në total 27,127 persona të vdekur që prej nisjes së pandemisë. Por janë rritur rastet e reja të të infektuarve që janë 137 në 24 orë, gati dyfishi i një dotë më parë, ku ishin 71.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet