Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Siriani i vdekur ne Durres, policia: Dyshojme se ra nga kati i trete

Policia tha se 20- vjeçari sirian i cili u gjet i vdekur sot tek ish- hotel Vollga në Durrës dyshohet të ketë rënë nga kati i tretë.

Trupit të pajetë të sirianit po i bëhet një ekpertizë mjeko- ligjore por nuk ka shenja dhune.

Një grup sirianësh janë bllokuar në Durrës për shkak të karantinës dhe si synim kanë largimin nëpërmjet Malit të Zi drejt Gjermanisë.

Tronditet Durresi, 20-vjecari sirian gjendet pa jete i gjakosur ne rruge

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet