Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Publikohen pamjet, Mike Tyson u përqafua me Tupac vetëm pak orë para vdekjes

7 shtatori i vitit 1996, ishte një natë kur Mike Tyson korri një fitore të madhe ndaj Bruce Seldon, gjersa e pa kundërshtarin e tij në raundin e parë.

Sidoqoftë, kjo natë fatkeqe nuk do të kujtohet kurrë për performancën mbizotëruese të Tyson.

Pas dominimit të meçit të Tyson ndaj Seldon, legjenda e boksit më pas u takua me Tupac Shakur në dhomat e zhveshjes.

Fatkeqësisht, kjo ishte nata që Tupac u qëllua fatalisht dhe më vonë vdiq në spital.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet