Publikohen pamjet, Mike Tyson u përqafua me Tupac vetëm pak orë para vdekjes

Showbiz
Publikohen pamjet, Mike Tyson u përqafua me Tupac vetëm pak orë

7 shtatori i vitit 1996, ishte një natë kur Mike Tyson korri një fitore të madhe ndaj Bruce Seldon, gjersa e pa kundërshtarin e tij në raundin e parë.

Sidoqoftë, kjo natë fatkeqe nuk do të kujtohet kurrë për performancën mbizotëruese të Tyson.

Pas dominimit të meçit të Tyson ndaj Seldon, legjenda e boksit më pas u takua me Tupac Shakur në dhomat e zhveshjes.

Fatkeqësisht, kjo ishte nata që Tupac u qëllua fatalisht dhe më vonë vdiq në spital.

ME TE LEXUARAT