Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Po hidhte plehrat, 25-vjeçarja në Mat bie aksidentalisht nga ura, momenti kur e nxjerrin

Një 25-vjeçare në Mat mëngjesin e sotëm ka rënë aksidentalisht nga ura në vendin e quajtur “Kumia e Tullave” fshati Mallunxë.

25-vjeçarja me inicialet F.T. rreth orës 09:30 në momentin që po hidhte plehrat ka rënë aksidentalisht nga ura.

Sic duket në foto edhe momenti nga vendi i ngjarjes kur vajza është nxjerrë nga banorët. E dëmtuara është dërguar për ndihmë më të specializuar drejt Tiranës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet