Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës

TIRANA

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman kanë shkuar në zyrën e Bashës.

Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik do të zhvillojnë një takim me liderin opozitar.

BalkanWeb mëson se i pranishëm në takim është dhe kreu i PD, Shpëtim Idrizi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet