Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës

Politikë
Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e

TIRANA

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman kanë shkuar në zyrën e Bashës.

Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik do të zhvillojnë një takim me liderin opozitar.

BalkanWeb mëson se i pranishëm në takim është dhe kreu i PD, Shpëtim Idrizi.

ME TE LEXUARAT