Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Morena Taraku harron miliarderin Iranian/ E dashuruar me partnerin e ri “Të dua”

Këngëtarja e njohur kosovare, Morena Taraku duket se e ka harruar miliarderin Iranian dhe ka nisur një romancë te re. Këtë e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes disa postimeve në llogarinë e saj personale ‘Instagram’.

Morena postoi së fundmi një ‘Instastory’ ku tregon se bisedat me partnerin e ri zgjasin shumë, ndërsa bashkangjitur shkruan “Të dua”

Kujtojmë se pak ditë më parë, përmes një tjetër postimi këngëtarja u shpreh se është e lumtur me lidhjen e re, ndërsa u kërkoj njerëzve të mos flasin kot për të.

Kjo e fundit në llogarinë e saj personale krah një postimi tha se:
“Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot”.foto galeri

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet