Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Harroi çantën në tren, aksidentohet rëndë shqiptari në Itali

Një 23 vjeçar shqiptar ka përfunduar në spital në Itali, pasi u përfshi në një aksident të rëndë në tren.
Ngjarja e rëndë ndodhi në stacionin në Brescia, pasi kishte zbritur në platform.

23-vjeçari kishte kujtuar se kishte harruar çantën e shpinës në tren, ndërsa teksa nxitonte ta merrte, u tërhoq zvarrë.

Mediat italiane raportojnë se i riu shqiptar u tërhoq për disa metra zvarrë, ndërkohë që një ambulancë e dërgoi atë në spital.
Burime bëjnë me dije se, gjendja shëndetësore e shqiptarit paraqitet e rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet