Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy ditë pas shkeljes së afatit, Yuri Kim takon 4 anëtarët e Këshillit Politik

Konsensusi në Reformën Zgjedhore ende duket larg teksa tashmë është situate post- afat.

Palët shkelën afatin e 31 majit teksa sot pas dy ditësh Yuri Kim do të takojë 4 anëtarët e Këshillit Politik.

Dje Kim ishte në takim me Lulzim Bashën në selinë e PD teksa pritet të shihet se çfarë ndikimi do të kenë këto takime tek ecura e konsensusit në Këshillin Politik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet