Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U infektua ne spital, ndërron jetë gruaja tek Infektivi, shkon në 34 numri i vikimtave nga koronavirusi

Shënohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Shqipëri. Një grua 72 vjeç ka humbur jetën sot për shkak të COVID 19, bëjnë të ditur burimet.

Viktima ishte e shtruar në Spitalin Infektiv ku dhe ka gjetur vdekjen si pasoje e problemeve shendetesore.

Mendohet se 72-vjeçarja ishte transferuar nga Spitali sëmundjeve të Brendshme pasi ishte testuar pozitive me COVID 19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet