Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Termet ne detin Adriatik, lekundjet ndjehen ne Tirane dhe ne Durres

Nje termet me fuqi 3.2 eshte regjistruar mbremjen e sotme ne Shqiperi.

Ngjarja ka ndodhur rreth ores 22.24 me kohen lokale te Shqiperise. Sipas te dhenave te deritanishme nuk ka te dhena per deme apo te demtuar nderkohe qe IGJEUM pritet te beje publike te dhenat e termetit.

Te dhenat e termetit sipas ESMC:

Magnituda 3.2
Zona Deti ADRIATIK
Koha 2020-06-01 20:21:46.6 UTC
Location 41.49 N ; 19.41 E
Thellesia 5 km

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet