Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthime në orët e para të mëngjesit në Greqi, komisariati në Athinë qëllohet me 4 bomba molotov

GREQI
Një komisariat policie në Nea Ionia të Athinës në Greqi është sulmuar me një koktej prej 4 bomba molotovësh.

Nga sulmi në orët e para të mëngjesit, saktësisht në orën 04:00, 4 bomba molotov u hodhën para komisariatit.

Nuk u dëmtua dhe u plagos njeri kurse u dogjën dy makina policie.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet